logo
Ekopraní
 

Ulrich natürlich

Ekomuž Lenka, 35 let
Ve Vašem internetovém obchodě jsem nakoupila poprvé. Vaše výrobky mě zaujaly. Mám 2 malé děti a na...
Šetrně prát a starat se o domácnost neznamená vrátit se k valše a neckám. Stačí jen porozhlédnout se po alternativách, které jsou přátelské nejen k přírodě a zdraví, ale také k prádlu, domácnosti a často také k peněžence.

Jako ideální pro zdraví naše i zdraví přírody se jeví stavebnicový systém, kde si podle množství prádla, jeho barvy a zašpinění sami zvolíte jednotlivé komponenty, stejně jako při čištění typ, množství a ředění prostředku. V porovnání s univerzálními pracími a čistícími prostředky se používá o poznání menší (objemově) množství.

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho již zmiňovaný stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se navzájem doplňují. Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné. Velké kanystry a kbelíky lze využít ke znovudoplnění menších balení. Všechny přípravky lze využít jak v domácnosti tak v průmyslové sféře.
 
Výhody přípravků Ulrich natürlich:
- biologicky degradabilní/odbouratelné
- ekonomicky výhodná větší balení
- stavebnicový systém
- úsporné dávkování
- bez testů na zvířatech, téměř všechny veganské
- vysoce účinné (prověřené na praní látkový plenek)
 
Sociální angažovanost je pro německou firmu ULRICH samozřejmostí! Mnoho výrobků značky ULRICH je plněno a baleno v německých chráněných dílnách. Cílem firmy ULRICH je podpora postižených spoluobčanů. Koupí těchto výrobků přispějete i Vy! Jedná se o WC-tablety, regenerační sůl, tablety na odstranění vodního kamene, tablety do myčky, sůl na skvrny, balzám na kůži, balzám na dřevo a waxed-cotton.