logo
Plínky
 

Měsíčková mast dědka kořenáře

Měsíčková mast dědka kořenáře - obrázek
Balení:100 ml
Cena:680
ksposlední kusy koupit

Přesušená, pergamenová či atrofovaná pleť, hluboké vrásky


Složení:
měsíček, heřmánek, řebříček, sléz, levandule, glycerin, vaselina, Synderman, vosk

Účinky:
Používá se na poškozenou, citlivou, atrofovanou, stárnoucí, suchou až přesušenou nebo vrásčitou pleť. Ale také aby s vámi kůže dlouho vydržela. Vhodná pro muže po tvrdé práci i dívky po ženské práci, zvláště charakteru praní prádla a mytí nádobí. Vhodná pro mladou a nezbytná pro zralou pleť.
Princip:
Její mimořádně dlouhý a ochranný účinek spočívá v tom, že zabraňuje nadbytečnému odparu vody z pokožky, a tím udržuje nejen její tonus a vláčnost, ale hlavně mnohem mladší vzhled. Tohoto hydratačního efektu se dosahuje velmi výrazným snížením ztrát vody v pokožce odparem (při zachování možnosti kůže dýchat), která je tak zachována pro odplavování metabolitů a funkci kapilárního systému a lymfy, základ funkční regenerace. To má za následek dlouhověkost vaší pokožky i to, že se vrásky vyhlazují a mizí. Tento proces výrazně podporuje vtírání malého množství měsíčkového oleje pro lymfu před potřením měsíčkovou mastí. Kůže je odolná, pevná a hebká. Stejným způsobem lze aplikovat na viditelná a přístupná ložiska lupénky, tedy nejdříve měsíčkový olej a pak měsíčková mast.
Obvyklé využití:
Maže se do oblasti vysušené a atrofované nebo jinak poškozené či uvadající stárnoucí pleti v tenké vrstvě ve směru toku lymfy: od středu obličeje k uším, od uší a na krku směrem dolů. Na trupu směrem do podpaží. Od pupku níže směrem do třísel.

Info: Vyjmenované složení je pouze orientační a slouží jako přehled ingrediencí aktuálně vyráběných produktů. Detailní složení INCI/ingredients najdete na etiketách výrobků. Vždy proto prosím sledujte etiketu výrobků.
Cena za balení