logo
Plínky
 

Plínky | Přírodní léčivé prostředky

Ekomuž Alena, 30 let
Dobrý den, pro svého malého sem nakoupila na vašich stránkách svrchní kalhotky Batolini a můžu říct...

Léčivá vlna je starý domácí prostředek z čisté střižné vlny, jejíž vysoký podíl lanolinu ve spojení se vzduchovým polštářem rouna působí protizánětlivě, např. na pokožce dítěte v oblasti plenek nebo na prsních bradavkách. Použitá léčivá vlna se ještě 2-3x krát regeneruje na prudkém slunci – nepere se!
Tip: Lze použít jako vnitřní část zábalu při vysoké horečce nebo s pár kapkami éterického oleje jako prsní zábal při nachlazení.

Nahřívací polštářek, který nepotřebuje vodu. Je vyplněn jádry třešní nebo semínky řepky olejky, které nahřejete v troubě nebo mikrovlnce, a polštářek po dlouhou dobu vydává teplo. Můžete jej položit dítěti na bříško, když ho trápí větry, nebo si nahřát ztuhlá záda či bolestivě nalitá prsa. Dodáváme v různých designech.

Léčivé vložky z buretového hedvábí jsou 100% přírodní produkt. Buretové hedvábí se používá na zčervenalá a zanícená místa, kde působivě chladivě a protizánětlivě. Vložky z buretového hedvábí se perou ručně v prostředku na vlnu a dávají se na postižená místa (např. opruzeniny) mezi stolicemi dítěte. Pokud by přece jenom došlo k zašpinění vložky, lze použít žlučové mýdlo.
Tip: Lze použít při horečce na zábaly na lýtka.

 
Dubové kapky dědka kořenáře 100ml - obrázek

Dubové kapky dědka kořenáře 100ml

Balení:100 ml
Cena:495
ks
skladem
koupit
Řepíková směs dědka kořenáře - obrázek

Řepíková směs dědka kořenáře

Balení:100 ml
Cena:380
ks
poslední kusy
koupit