logo
Plínky
 

Dubová mast dědka kořenáře

Dubová mast dědka kořenáře - obrázek
Balení:100 ml
Cena:680
ksskladem koupit

Ekzémy, dermatitidy, opruzeniny, suchá pleť, akné

Používá se na ekzémovitou, citlivou a suchou pleť.


Složení:
dub, řepík, měsíček, levandule, šalvěj, kostival, třapatka, zlatobýl, glycerin, vaselina, Synderman, vosk

Princip:
Má poměrně dlouhý a zklidňující účinek, takže pleť vypadá svěže. Původně byla vytvořena na přecitlivělou pleť s ekzémy, zvláště na atopický. Ten je vždycky těžkým oříškem, ale kupodivu jsou zevní výsledky s většinou ekzémů neobyčejně povzbudivé, ovšem také to chce řešit zároveň i vnitřně přes játra. Omývání ekzémů je nejlepší řepíkovou směsí zředěnou s vodou. Poté se v případě lymfatické nedostatečnosti osvědčuje vetřít malinké množství měsíčkového oleje, a navrch krycí dubová mast.
V případě aplikace u jakýchkoliv dermatitid a ekzémů je nezbytné předem udělat test snášenlivosti - vetřít malé množství masti do podružného postiženého místa a do druhého dne pozorovat výsledek. Je-li pokožka bez alergických či jiných reakcí, je možné mast použít na větší ploše.
Obvyklé využití:
Do oblasti ekzémů se maže velmi tence 1-2x denně. Na citlivou pleť se maže dle potřeby tak tence, aby mohla pleť dýchat.

Info: Vyjmenované složení je pouze orientační a slouží jako přehled ingrediencí aktuálně vyráběných produktů. Detailní složení INCI/ingredients najdete na etiketách výrobků. Vždy proto prosím sledujte etiketu výrobků.
Cena za balení