logo
Plínky
 

Dubové kapky dědka kořenáře 100ml

Dubové kapky dědka kořenáře 100ml - obrázek
Číslo položky:B257
Balení:100 ml
Cena:495
ksskladem koupit

Nosohltan, angína, paradentóza, bodnutí hmyzem, uhry, hemeroidy
Složení:
dub, řepík, měsíček, heřmánek, kostival, lopuch, levandule, jitrocel, šalvěj, přeslička, zlatobýl

Účinky:
Dubové kapky RK jsou špičkový podpůrný prostředek (ne lék!). Funguje tak, že účinné látky RK (třísloviny) reagují s bílkovinami za vzniku určitého povlaku, blanky, která stahuje povrch kůže nebo sliznice (adstringens) a izoluje podloží. Stahuje povrch otevřených ran, sráží krev, zachycuje viry, plísně a bakterie (i meningokoky) za jejich bílkovinový kabát a je jim metabolickou pastí. Přítomný líh je pomáhá ničit a tlumí po minutě pálení bolest. 5-10 kapek do ústní dutiny, kdykoliv jsou v těchto místech nepatřičné pocity (hlavně pálení). Všechny bacily, viry, plísně jsou pryč, stejně jako chrapot, angína, bolest v krku i nemožnost přednášet mizí. Pro děti použít rozstřikovač od Stopanginu, Vincentky nebo nosní rozstřikovač typu Olynth dětský.
Dubové kapky využijete při píchnutí hmyzem, po kousnutí klíštěte či jiného hmyzu, při oparech, hemeroidech (lázeň v lavůrku a namočit...), při zastydlé rýmě, viklání zubů, hlubších infekcích i zánětech středního ucha.
Dubové kapky pomohou téměř všude, jsou velmi účinné a nikdy bych nikam nejela bez nich!!!

Info: Vyjmenované složení je pouze orientační a slouží jako přehled ingrediencí aktuálně vyráběných produktů. Detailní složení INCI/ingredients najdete na etiketách výrobků. Vždy proto prosím sledujte etiketu výrobků.
Cena za balení