logo
Ekopraní
 

Odstraňovač vodního kamene

Odstraňovač vodního kamene - obrázek
Číslo položky:B234
Balení:1 l
Cena:219
ksskladem koupit

ULRICH
Šetrně odstraňuje usazeniny vodního kamene v přístrojích jako jsou kávovary, varné konvice, dále na umyvadlech, toaletách, obkladačkách, ve sprchových koutech, a přitom stačí velmi nízké dávkování. Obsahuje pravotočivou kyselinu mléčnou, která je biologicky odbouratelná a neničí vodu.

Původní cena: 205,-

Odstraňovač lze naředit s vodou v poměru 1:5, přičemž teplo jeho účinek ještě zvyšuje. U přístrojů dodržujte doporučení výrobce!

V čajových konvicích a hrncích nařeďte odstraňovač s vodou v poměru 1:3 nebo 1:5, ohřejte a nechejte působit, dokud se usazenina nerozpustí.

Složení podle směrnice EU 648/2004:
• <= 30% kyselina mléčná

Certifikát NATURE CARE PRODUCTS (EcoControl).

 

 

NCP standard stanovuje požadavky certifikovaných prostředků. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

NCP standard zahrnuje především prací a čisticí prostředky, textilní péči a péči o kůži. Protože na péči v širším pojetí se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, stanovuje NCP standard požadavky ohledně složení a výrobních postupů v souladu s přírodou. Základem jsou normy EU-eko-VO 834/2007 a 889/2008.


Tip na praní látkových plenek: do posledního máchání přidejte max. 30 ml odstraňovače vodního kamene ULRICH. Takto si zachováte plenky měkké a příjemné k pokožce.
 

Informace o nebezpečnosti:

H 315: dráždí kůži

H 318: způsobuje vážné poškození očí

Signální slovo: Nebezpečí

Cena za balení

Dobrý den, používám látkové plenky Popolini, ale praním v Persilu sensitiv hrozně ztvrdly. Vím, že aviváž používat nemůžu, tak jsem vás chtěla poprosit o radu, v jakém produktu z vaší nabídky bych je mohla prát, aby se jim vrátila původní měkkost. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Petra Č.

Praní ve standardních prášcích plné chemie látkovým plenám neprospívá. Zkuste ekologicky šetrné výrobky, např. značku Ulrich natürlich (www.ekozena.cz). Prací gel má v sobě změkčovač, navíc můžete přidat lžíci octa do předposledního máchání nebo trošku odstraňovače vodního kamene Ulrich natürlich.

ncp-logo - obrázek eco-control - obrázek