logo
Ekopraní
 

Dezisan spray vettex náhradní náplň (bezchlorový)

Dezisan spray vettex náhradní náplň (bezchlorový) - obrázek
Balení:1 litr
Cena:469
ksskladem koupit

GUAA
DEZISAN Spray Vettex je tekutý dezinfekční prostředek. Je určen k okamžitému použití na dezinfekci všech povrchů, předmětů a ploch ve veterinárních ordinacích a veřejných prostorách, útulcích a domácnostech. Kromě profesionálního použití pro účely veterinárních stanic se používá také k dezinfekci zvířecích boxů, budek, kotců, pelíšků, klecí, polštářů, domečků, matrací, terárií, akvárií, chovatelských pomůcek (kartáče, hračky) a dalších míst, kde se zvířátka zdržují.

Vlastnosti:
Dezisan Spray Vettex je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Dezinfikuje, odstraňuje zápach organického původu, likviduje plísně. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem.

Návod na použití:
Nalejte 500 ml dezinfekčního roztoku z náhradní náplně do originálního rozprašovače DEZISAN Spray Vettex následujícím způsobem:
- Otočte hlavicku rozprašovače o 90° směrem doleva.
- Vytáhněte hlavičku rozprašovače směrem nahoru.
- Nalejte originální náplň do rozprašovače.
- Nasaďte hlavičku na rozprašovač.
- Otočte hlavičku rozprašovače o 90° směrem doprava.
- Rozprašovač je opět připravený na použití.

Aplikace:
Nastříkejte na plochu a nechejte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Polymerovou vrstvu je možné odstranit opláchnutím vodou po uplynutí předepsané doby. Aplikuje se i za přítomnosti zvířat.
Cena za balení

Účinná látka: Alkyl (C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,025g/100g