logo
Ekožena
 

AKCE!Menstruační kalíšek Mooncup B čirý

AKCE!Menstruační kalíšek Mooncup B čirý - obrázek
Číslo položky:B423
Balení:1 ks s taštičkou
Cena:182
ksposlední kusy koupit

Mooncup / EXCELENTNÍ KVALITA

Původní cena: 589,-


Menstruační kalíšek Mooncup vyrábí britská firma Mooncup Ltd. od roku 2002. Je to jeden z prvních kalíšků na trhu vyrobený z lékařského silikonu. Jeho výroba a samozřejmě i sám výrobek je ekologický a firma Mooncup Ltd. za to získala řadu významných ocenění a certifikátů.

Kalíšek Mooncup má ve spodní části z vnějšku rýhy, které umožňují snažší uchopení a vyjmutí kalíšku. Oproti některým jiným kalíškům má kalíšek Mooncup větší horní okraj a lépe tak drží tvar při vyjímání a také se snadněji rozvine při zavádění. Na straně kalíšku jsou objemové rysky, pokud tedy chcete, víte jak silná je Vaše menstruace.

Menstruační kalíšek Mooncup se vyrábí ve dvou různých velikostech:
Velikost Mooncup A (after) je doporučena ženám, které již prodělaly porod vaginální cestou a také pro všechny ženy po třicítce. Má průměr 46 mm a délku 50 mm.
Velikost Mooncup B (before) je doporučena ženám, které ještě nerodily, nebo které prodělaly porod císařským řezem a je jim pod 30 let. Má průměr 43 mm a délku 50 mm.

Naučit se zavádět a vytahovat menstruační pohárek vyžaduje čas. Zpočátku je možná příjemnější, učit se zavádění mimo dny periody. Ale když to zvládnete, budete překvapeny, jak to je jednoduché a efektivní.

Nezapomeňte:
- dopřejte si dostatek času
- zvolte si klidnou chvilku
- nemějte strach

Součástí balení je i sáček pro uschování kalíšku.

Bližsí informace: www.kalisek.cz
Cena za balení