logo
Ekopraní
 

Sůl na skvrny

Sůl na skvrny - obrázek
Balení:2 kg
Cena:319
ksskladem koupit

Ulrich
Sůl na skvrny je bělicí přípravek na bázi kyslíku. Slouží k odstranění skvrn a vybělení bílého a stálobarevného prádla. Obsahuje peruhličitan sodný, který se při spojení s vodou rozpadá na bělicí a dezinfekční kyslík a sodu.

Vhodná pro vegany.

Při odstraňování skvrn prádlo nebo skvrnu namočte a posypejte solí a nechejte působit. Sůl na skvrny můžete přidat do pračky k pracímu prostředku a vyprat (1-3 polévkové lžíce). Při odstraňování zažraných skvrn pračku po několika minutách vypněte a nechejte v ní prádlo nějakou dobu namočené.

Po otevření balení uzavřete přiloženým kolíčkem. Skladujte v suchu.

Složení podle EU 1272/2008 (CLP): <= 60 % peruhličitan sodný, >= 40% sodík

Certifikát NATURE CARE PRODUCTS (EcoControl).

NCP standard stanovuje požadavky certifikovaných prostředků. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

NCP standard zahrnuje především prací a čisticí prostředky, textilní péči a péči o kůži. Protože na péči v širším pojetí se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, stanovuje NCP standard požadavky ohledně složení a výrobních postupů v souladu s přírodou. Základem jsou normy EU-eko-VO 834/2007 a 889/2008.

 

H 302: zdraví škodlivý při požití

H318: způsobuje vážné poškození očí

Signální slovo: Nebezpečí

peruhličitan sodný, ve spojení s peroxidem vodíku (2:3)

 

Podrobné složení viz Složení viz výrobce Ulrich natürlich

Cena za balení

eco-control - obrázek