Ekomuž Simona, 40 let

Máme doma kořenovou čističku odpadů, takže musíme používat výhradně ekologické výrobky. Ale ne zdaleka všechny mají takový efekt, jaký bychom požadovali. Vyzkoušela jsem více značek, ale s Ulrichem jsem velice spokojená. Používám výrobky jak na praní prádla, tak na mytí nádobí a úklid. Máme malé miminko, a tak jsem na praní zvolila celou řadu Ulrich: Prací gel Ulrich - oproti jiným značkám se ho přidává k prádlu velice málo a vypere výborně.
Sůl na skvrny - používám při praní dětského oblečení, díky ní je bělejší.
Tekuté mýdlo žlučové - dávám ho přímo na intenzivní skvrny, např. od jídla nebo od nehod z plínek. Mýdlo zrovna nevoní, ale zato účinně skvrny odstraňuje, až mě to překvapilo.
Bojujeme doma s vodním kamenem, což byl problém u myčky nádobí, bez přidání octa jsem nikdy nedocílila lesklého nádobí. Ale s Ulrichem byl problém vyřešen. Používám: tablety do myčky, oplachový prostředek a regenerační sůl.
Vřele doporučuji!
Jediné, co mi nevyhovuje, je Prostředek na mytí nádobí. Přijde mi, že nemá dostatečný odmašťovací účinek, takže jsem ho spotřebovala při mytí hodně - ručně myji velké kusy nádobí, hrnce, mísy, které se mi do myčky nevejdou, a nebyla jsem s tímto prostředkem spokojená.
Naše rada: nakapejte pár kapek prostředku na nádobí, dolijte horkou vodou a nechte pár minut působit :-)