logo
Ekožena
 

Ekožena | Energie | Orgonity - osobní

Informace pro vás

Orgonit je odlitek složený ze dvou složek, a sice z organické a anorganické hmoty. Organická hmota je tvořena včelím voskem, příp. přírodním palmovým voskem nebo přírodní pryskyřicí. Anorganická část orgonitu je složena ze speciálně smíchaných částic vybraných kovů a křišťálu. Tuto směs lze navíc obohatit o šungit, případně o jiné - k vybranému účelu vhodné - minerály.

Je všeobecně známo, že kameny (minerály) mohou mít léčivý účinek na člověka. Orgonit dovede tyto schopnosti určitých kamenů posilovat a účinně uvolňovat do našeho životního prostoru.

Organická součást orgonitu přitahuje okolní pránu a energie, jež se šíří v určitých vlnových délkách naším životním prostorem. Tyto vlny pak prostupují do nitra orgonitu, kde zalitý krystal křišťálu ve směsi anorganických kovových částic je pročišťuje a zharmonizuje je pro člověka pozitivní vlnovou délku. Kovovými částicemi jsou pak tyto vlny pozitivní energie odráženy zpět skrze organikum do prostoru. Vlny této energie jsou již posílené a očištěné od disharmonií a elektrosmogu.

Orgonit transformuje negativní vlny energie do pozitivních vlnových délek, které mají kladný, harmonický a léčivý účinek na člověka. Příznivě působící energii odráží poté zpět do svého okolí včetně pročištěné a oživené orgonové energie. Při tomto procesu jsou uvolňována kvanta volných elektronů vázajících se na kyslík, a tak je okolí zaplavováno žádoucími zápornými ionty.

(zdroj: www.orgonity.cz)

 
AKCE!Orgonit - srdíčko malé - obrázek

AKCE!Orgonit - srdíčko malé

Balení:1 ks skladem
Cena:99
ks
poslední kusy
koupit