logo
 

Ekožena | Regenerace | Tibetská medicína - Katalog

Tibetská medicína - EPAM terapie, je komplexní léčba, která pomáhá na cestě za zdravím a štěstím jedince. Prostředky tibetské medicíny jsou vyrobeny na základě tajných receptur tibetských medicínských traktátů. Základy léků EPAM stojí na tisícileté historii tibetské medicíny, kolébky alchymie, mysticismu a bílé magie. Samotná výroba je přesně dodržována tak, aby bylo možné docílit maximálního léčebného efektu. Jsou vyráběny ve stavu "bez mysli" Mistrem B. Tichanovským. Tyto prostředky jsou také podrobeny 40ti letému klinickému testování.

V České republice je EPAM terapie praktikována již po více než 20 let. Během této doby příznivě ovlivnila přes 200 druhů nemocí (kožní problémy, bronchiální astma, potíže ženské a mužské reprodukční soustavy, problémy s pohybovým aparátem, dále artritidu, játra, plíce, srdce, imunitu, slivku, močové cesty, alergie, dystonie, pomohla při léčení různých závislostí a fobii apod.)

Přípravky EPAM Vám pomohou vyrovnat psychiku, posílit imunitu, zregenerovat orgány, upravit jejich energetiku, ale to je jen první krůček na cestě ke zdraví, kdy si člověk alespoň uvědomí, že pro své uzdravení musí vyvinout aktivitu a nečekat pasivně na zázrak!

Výrobky EPAM k vnitřnímu užívání:
Při výrobě tibetských preparátů EPAM, včetně kosmetických výrobků, není použito žádných stabilizátorů, konzervantů, aromat, barviv a podobně. Výrobky neobsahují látky, které by byly cizí živému organismu. Při používání těchto přípravků dostáváte úplnou informaci léčivých rostlin, medu, mumia, jílu, soli, propolisu a vosku. 99% surovin pochází z území České republiky. Prosím dbejte na správné skladovací podmínky a na uvedenou dobu trvanlivosti!

 

V této kategorii není momentálně žádný produkt.Zpět