Praní a žehlení s Ulrichem

Zkuste myslet ekologicky a ekonomicky! Ekologicky proto, abychom ulevili naši planetě Zemi, a ekonomicky proto, abychom díky velmi úspornému dávkování chránili i naše finance. Ekologicky šetrné prací a čistící prostředky se mohou zdát na první pohled dražší, ale díky jejich úspornosti v dávkování a vysoké účinnosti jsou velmi šetrné i k Vašim peněženkám.

Výhodou pracího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače ani umělé vonné látky plnidla a jsou biologicky odbouratelné.

Základním kamenem pracího programu ULRICH je prací gel, který je vhodný pro všechny typy praní a stupně tvrdosti vody. Obsahuje praní aktivující látky z kokosového oleje a oleje z palmových jader, rostlinné mazlavé mýdlo a pravotočivou kyselinu mléčnou, která chrání před usazováním vodního kamene a vyrovnává hodnotu pH. Prací gel je v nabídce v několika variantách (s přírodním aroma, citronovou vůní, na jemné prádlo, actifresh s deodoračním účinkem, s mydlicí lékařskou pro všechny druhy textílií). V boji proti skvrnám lze doplnit o sůl na skvrny nebo žlučové mýdlo.

Pokud toužíte po voňavém prádle, můžete místo aviváže přidat několik kapek vonné přísady (aroma citrus nebo levandule) a nebo použít rovněž ekologické máchadlo Permon M, které byť z jiné ekologické řady přesto výborně doplňuje produkty ULRICH. Stavebnicový systém pamatuje i na jemné prádlo (vlnu, hedvábí a kůži) stejnojmenným pracím gelem a na jeho další údržbu (lanolinová kúra, lanolinová impregnace). Po sportovním výkonu, tanci a jiných náročných volnočasových aktivitách je možné sáhnout po Actifresh pracím gelu, který redukuje nepříjemný zápach potu a pro dokonalý výsledek lze opět použít v kombinaci s již zmiňovanou vonnou přísadou.

V rámci žehlícího programu ULRICH je nabízena Žehlička ve spreji pro usnadnění či úplné vynechání žehlení, a to ve dvou svěžích vůních (růže a máta/meloun).