Praní a máchání s Ulrichem

Německá značka ULRICH natürlich je symbolem vysoké kvality a ekologického přístupu k praní a čištění. Většina jejich výroků získala 

Certifikát NATURE CARE PRODUCTS (EcoControl).

 

NCP standard stanovuje požadavky certifikovaných prostředků. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

NCP standard zahrnuje především prací a čisticí prostředky, textilní péči a péči o kůži. Protože na péči v širším pojetí se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, stanovuje NCP standard požadavky ohledně složení a výrobních postupů v souladu s přírodou. Základem jsou normy EU-eko-VO 834/2007 a 889/2008.

 

Vy máte tak jistotu, že kupujete vysokou kvalitu, jste šetrní k životnímu prostředí a přispíváte k šíření ekologicky šetrných výrobků :-)

Základním kamenem pracího systému ULRICH natürlich je prací gel, který je vhodný pro všechny typy praní a stupně tvrdosti vody. Obsahuje praní aktivující látky z kokosového oleje, rostlinné mazlavé mýdlo a pravotočivou kyselinu mléčnou, která chrání před usazováním vodního kamene a vyrovnává hodnotu pH. V boji proti skvrnám lze doplnit o sůl na skvrny, žlučové mýdlo nebo o vysoce účinný odstraňovač skvrn s mydlokorem. Pokud toužíte po voňavém prádle, můžete přidat několik kapek vonné přísady (aroma citrus nebo levandule). Pokud máte tvrdou vodu nebo chcete obzvlášť měkké prádlo (např. látkové plenky), využijete dezinfekční máchadla. Stavebnicový systém pamatuje i na jemné prádlo (vlnu, hedvábí a kůži) a na jeho další údržbu. Po sportovním výkonu, tanci a jiných náročných volnočasových aktivitách je možné sáhnout po Actifresh pracím gelu, který redukuje nepříjemný zápach potu.