Památky z písku

Narození nového člena rodiny a jeho první roky života jsou významnou událostí pro celou rodinu i jeho okolí. Už v prvních minutách jeho života snad každý rodič vezme do ruky fotoaparát, aby začal dokumentovat první dny, týdny a měsíce života svého miminka. Nakonec, co může být vděčnějším námětem, nežli malinkatý, avšak rychle rostoucí roztomilý mrňousek?

Vynikajícím doplňkem, jak rozšířit sbírku vzpomínkových artefaktů na rané období, jsou prostorové otisky. Pomocí otisků lze zachytit to, co fotoaparát zachytit nedokáže, a sice skutečnou velikost ručičky nebo nožičky miminka v daném období vývoje. Jistě si dokážete představit, jak se již dospělý člověk s takovou památkou v ruce nostalgicky usmívá.

Současný trh nabízí výběr z několika druhů otisků z různých materiálů. Otisky Licofun jsou jiné – jsou z písku! Jejich veliká výhoda spočívá ve způsobu užití díky jednoduché, ale velmi praktické použité technologii výroby otisků. Pokud se vám první pokus nepovede, což bývá časté, neboť po přiložení ručičky či nožičky na studenou hmotu dítě reflexně sevře prstíky, na výrobu pěkné památky z písku zbývá ještě několik dalších pokusů až do úplné spokojenosti s výsledkem vaší práce. Písek je totiž sypký a začíná tuhnout nejdříve po hodině od připravení hmoty k otisku.

Otisky Licofun se vyrábí v několika verzích.  Dřevěné rámečky v přírodní nelakované barvě si můžete vybrat ve tvaru čtverce, obdélníku nebo srdce. Před nebo po vytvoření otisku můžete tvořit dále, rámeček lakovat, barvit, mořit, použít ubrouskovou techniku, lepit na něj – záleží jen na vás a vaší fantazii, a té se zde meze rozhodně nekladou. Lze také zakoupit pouhý pískový otisk bez rámu, a tyto lze např. lepit na dřevěnou desku (není v nabídce),  kde můžete ponechat místo na další otisky. Na výběr máte také barvu písku. Zvolit můžete písek přírodní nebo barvený na modro či na růžovo. 

Otisky z písku Licofun jistě potěší nejen vás, ale např. i jako dárek vaše babičky. Zavěšené na zdi či postavené na stolku vám budou stále připomínat to nejkrásnější období v životě vašeho děťátka.

 

Jedno balení otisků Licofun obsahuje:

Postup výroby otisku:

Doporučujeme vám důsledně dodržovat následující postup výroby. Bude lepší, pokud zapojíte do této práce také tatínka nebo třeba kamarádku.

Hotovo. Výsledný obrázek postavte na stůl, pověste na zeď či darujte.

Přejeme vám příjemnou zábavu s otisky Licofun a vynikající výsledný otisk !