Přírodní hračky

Hraní si – to je přirozená vlastnost každého dítěte stejně tak, jako potřeba mazlení se. Hračka, to je pro dítě velmi důležitý kamarád. Spí s ním v postýlce, přes den si s ním hraje, může se mu svěřit se svým trápením, dává mu pocit bezpečí a jistoty a může být pořád s ním. A může se s ním pomazlit. Někdy provází dítě jeho oblíbený kamarád po celé roky. Proto na výběru kvalitní hračky velmi záleží.

Dodavatelé námi nabízených hraček znají dobře potřeby našich nejmenších a podle toho k utváření hraček také zodpovědně přistupují. Design hraček je navrhován tak, aby každá dobře padla do ručky, aby nikde netlačila, aby byla měkoučká a k pomazlení jako stvořená. Zároveň však musí být taková hračka v každém ohledu bezpečná a měla by to všelijaké hraní, tahání a mazlení dlouho vydržet.

Pro výrobu hraček je zásadně používán pouze přírodní materiál přátelský k životnímu prostředí - kromě recyklovatelných papírových obalů jsou to především 100% biobavlněné látky barvené přírodními barvami, hedvábí v přírodní barvě nebo barvené přírodními barvami a čistá vlna jako výplň hraček. Díky tomu mohou děti svého mazlíčka i bezpečně žmoulat a navíc, péče o životní prostředí zohledněná při výrobním procesu je dobrým způsobem, jak ukázat ohleduplnost firmy k budoucnosti dítěte.

Vlastností čisté vlny používané na výplň hraček je mimo jiné schopnost udržet pachové vjemy. Dítěti pak nabízí jeho vlastní hračka pocit důvěrnosti a s tím spojený pocit bezpečí. 

Jistě se najde maminka, která důvěrně zná následující situaci – oblíbená hračka, kterou její ratolest nepustí z ruky ani na chvilku, se celá rozpadá a nezbývá než obtížně shánět novou, úplně stejnou. Takové situace vás např. hračky Keptin-Jr. dokážou ušetřit. Vše je ušito silnou nití v pevném švu a z materiálů, které odolají každodenní zátěži po dlouhé roky.

Přírodní hračky vznikají v malé firmě na malých šicích strojích a především, vznikají s láskou k našim dětem.