Batolini

Bambus dneska vede! Zajímavé je, že maminky si poslední dobou mnohem více pochvalují bambusové plenky, než klasické bavlněné, přestože oba materiály jsou kvalitativně srovnatelné. Důvodem je větší měkkost a hebkost bambusových plen, kterou si uchovávají i po mnoha vypráních - ve srovnání s bavlněnými plenami, jejichž povrch časem zdrsní. Bambusové pleny svou strukturou zajistí dokonalý komfort jak prvnímu, tak i dalšími miminku. Pokud další miminko neplánujete, najde se mnoho maminek, které budou mít zájem, koupit si bambusové plenky v bazárku.   

Látkové plenky Batolini jsou mezi látkovkami optimální volbou. Cenově jsou velmi přijatelné a svou kvalitou nezaostávají za jinými značkami. Navíc jsou k dostání ve velmi hezkých designech, které lze nakombinovat podle přání rodičů. Původem jsou sice z Číny, ale jsou vyráběny pod naším dohledem a mají český certifikát o zdravotní nezávadnosti.

Výhody plenek Batolini Classic:

- velmi "štíhlé", krátká doba schnutí (k dalšímu použití je máte prakticky za 4-6 hodin),

- jednovelikostní - velikost se nastavuje patentkami nebo suchými zipy od 3 do 15 kg,

- tloušťku lze nastavit dodatečnými vkládačkami,

- jako plenky All-in-One již nepotřebují žádné svrchní kalhotky,

- široká nabídka vzorů.

 

Pokud dáváte přednost přírodnějším materiálům, pak jsou tady Batolini Softy, které jsou ze 70% z bambusu, zbytek bavlna. Mají lehký polyuretanový zátěr, ale je nutné použít svrchní kalhotky, aby nezvlhlo oblečení.

Výhody plenek Batolini Softy:

- velmi příjemný materiál,

- jednovelikostní - velikost se nastavuje patentkami nebo suchými zipy od 3 do 15 kg,

- v decentních pastelových barvách,

- bambus si zachová svou měkkost i po mnohonásobném vyprání.