logo
Ekožena
 

7x7 Kräutertee: čaj porcovaný

7x7 Kräutertee: čaj porcovaný - obrázek
Balení:1 ks = 50x1,75 g
Cena:345
ksposlední kusy koupit

P. Jentschura
Značka P. Jentschura
7x7 KräuterTeeŸ, proplachovač buněk, obsahuje ve 49 bylinách, semenech, koření, koříncích a květech celé množství stopových prvků a minerálních látek. Mnoho použitých bylin pochází z volných (divokých) sběrů. Vyváženost tohoto složení bylin účinkuje jedinečně chutně a prospěšně.
Příprava
Na 1 litr vody použijeme 1 polévkovou lžíci 7x7 Bylinného čaje. Na 1 šálek doporučujeme 1 kávovou lžičku bylinné směsi nebo 1 čajový sáček. Byliny vsypeme do konvice, spaříme vroucí vodou a krátce promícháme. Následně necháme vylouhovat 2-3 minuty a čaj slijeme přes sítko.
Použití
Začněte pít 7x7 Bylinný čaj dvakrát denně. Později můžete denně vypít 0,5 – 1 litr čaje denně. V létě doporučujeme čaj jako studený nápoj, v zimě jako teplý čaj pro zahřátí. Čaj je vhodný také při půstech a dietách, stejně jako při hubnutí.
Během pití čaje pijte současně 1,5 - 2 litry obyčejné vody (bez obsahu minerálů).
Cena za balení

Dobrý den, máte nějaké doporučení, jak bojovat s vracejícimi se kvasinkovými vaginálnimi záněty? Může to souviset se znečistěním organismu nebo překyselením? Děkuji za každou radu. Eva

Odhadovala bych překyselení, ale takhle na dálku je to obtížné. Odkyselením tělu jen pomůžete, omezte hlavně všechny druhy cukru a kyselotvorné potraviny (najdete na internetu). Můžete také vyzkoušet výrobky Jentschura pro odkyselení organismu (čaje, koupele, zeleninové a ovocné směsi, kaše... - najdete v našem sortimentu :-)