logo
Plínky
 

AKCE!Batolini Classic Exclusive veselé moře 3-15 kg

AKCE!Batolini Classic Exclusive veselé moře 3-15 kg - obrázek
Balení:1 ks
Cena:205
ksposlední kusy koupit

Batolini - exkluzivní řada s exkluzivními vzory
Kalhotková plena All-in-One Classic z měkkého polyesteru a fleecu, integrovaná voděodolná vrstva (polyuretanový zátěr), jedna vkládačka součástí pleny.

Původní cena: 255,-


Velikost: 3-15 kg (nastavuje se pomocí patentků)

Materiál: 100% polyester, voděodolná vrstva (polyuretanový zátěr), vnitřek pleny 100% polyesterové mikrovlákno, vkládačka z mikrovlákna

Před prvním použitím plenky 1-2x vyperte, aby získaly svou savost. Plenky lze prát maximálně na 60 stupňů, nevyvařujte je! Nepoužívejte aviváž, plenky nežehlete! Pokud chcete udělat ještě jeden dobrý krok navíc, volte k praní ekologicky šetrné prací prostředky, např. stavebnicový systém německé značky Ulrich natürlich.

Certifikát o zdravotní nezávadnosti vydaný ITC Zlín!
Cena za balení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár věcí ohledně vícevelikostních plenek Batolini Classic (All in one). Uvádí se, že stačí prát na 60°C a není třeba je žehlit. Budu používat prací prášek nebo gel Lovela. Skutečně dojde při takovém praní k vyčištění všech nečistot a k dostatečné dezinfekci plenky? I za předpokladu, že plenky budu před praním skladovat za sucha v koši, kde předpokládám, že větší nečistoty na plence zaschnou? Nebo je možno více znečištěnou plenku např. od největších nečistot vymáchat ručně jen ve vodě a mokrou den nebo dva skladovat s ostatními, než jí dám prát do pračky? Dále bych se chtěla zeptat ohledně separaček z celulózy - je možno ji prát také na 60°C společně s plenkami? Předem děkuji za odpovědi Alena

Doporučujeme prát v něčem šetrném a nechemickém. Našim zákazníkům se osvědčil prací gel Ulrich v kombinaci se solí na skvrny - rozpadá se v pračce na kyslík a sodu, kyslík plenky vybělí a vydezinfikuje. Plenky můžete samozřejmě předem přemáchnout a skladovat v kbelíku a poté vyprat s ostatními. Separačky z celulózy můžete prát spolu s plenkami, pokud byly jen počůrané.