logo
Plínky
 

AKCE!Batolini Classic oranžová patentky 3-15 kg

AKCE!Batolini Classic oranžová patentky 3-15 kg - obrázek
Balení:1 ks
Cena:189
ksskladem koupit

Batolini
Kalhotková plena All-in-One Classic z měkkého polyesteru a fleecu, integrovaná voděodolná vrstva (polyuretanový zátěr), jedna vkládačka součástí pleny.

Původní cena: 215,-

Velikost: 3-15 kg (nastavuje se pomocí patentků).

Materiál: 100% polyester, voděodolná vrstva (polyuretanový zátěr), vnitřek pleny 100% polyesterové mikrovlákno, vkládačka z mikrovlákna

Před prvním použitím plenky 1-2x vyperte, aby získaly svou savost. Plenky lze prát maximálně na 60 stupňů, nevyvařujte je! Nepoužívejte aviváž, plenky nežehlete! Pokud chcete udělat ještě jeden dobrý krok navíc, volte k praní ekologicky šetrné prací prostředky, např. stavebnicový systém německé značky Ulrich natürlich .

Certifikát o zdravotní nezávadnosti vydaný ITC Zlín!
Cena za balení

Dobrý den,myslíte,že je dostatečná výbava 20ks Batolini,k tomu např.6 ks Tencel vkládačka a separačky?? Druhá věc-neškrábou Batolini mimi na nezhojeném pupíku??Můžu je začít používat hned po návratu z porodnice??Na kolik otáček je můžu odstředit-je 1000ot.moc?A cojejich materiál, není příliš umělý a neprodyšný,nebyly z nich děti opruzené? A ještě kterou vkládačku dopoučíte do plen Batolini Vy? Jinak Batolini by splňovaly všechny mé požadavky(cena,kvalita,způsob užití) jen se o nich člověk nikde nic moc nedozví:)) Taky mám strach že by nehověly-za ty peníze.(po pravdě jiné pleny mě neoslovily).Děkuji moc za Vaše odpovědi, snad toho nebylo najednou moc.

Batolini aktuálně taky používám, materiál je jemný, mimi není opruzené, ale dávala bych látkovky až po zhojení pupíku. Otáčky max. 1000, to je v pořádku. Já mám ráda vkládačky tencel a biobavlna, separačky celulóza nebo bambus. Protože Batolini rychle schnou, tak by těch 20 kusů mělo stačit.