logo
Plínky
 

Otisk ručičky nebo nožičky - přírodní

Otisk ručičky nebo nožičky - přírodní - obrázek
Balení:1 sada (dřevěný rám)
Cena:359
ksskladem koupit

Licofun
1. Obsah: jednoduchý dřevěný rám, písek, lepidlo na písek, dřevěná špachtle, úchyt, dřevěná tyč k postavení. Materiál k dotvoření rámu není součástí. Kompletní vymalování nebo polepení rámu je nejlepší provést před zaplněním rámu pískem.
2. Lepidlo na písek před použitím asi minutu protřepejte.
3. Písek a lepidlo vložte do misky a pomocí špachtle asi minutu promíchejte. Zápach při zpracování není jedovatý a během tuhnutí zmizí. Po promíchání máte ještě 60 minut čas na vytvoření otisku.
4. Lepenkový rám pro otisk nechejte v kartonu nebo vyložte pracovní plochu papírem. Umělohmotný úchyt položte doprostřed na horní okraj rámu, dutou stranou otočte směrem dolů. Zoubkovaná strana úchytu směřuje k horní hraně rámu. Pískovou směs nasypte nejprve přes úchyt a všechny čtyři rohy a dobře zatlačte.
5. Pak teprve nasypte zbytek směsi do rámu, přebývající písek odstraňte špachtlí.
6. Vtiskněte ruku do písku a opět ji vytáhněte. Pokud by se vám otisk na první pokus nevydařil, můžete písek opět zarovnat do hladka a otisk opakovat.
7. Otisk je hotový po 24 až 48 hodinách, záleží na okolní teplotě a vlhkosti. Rám můžete pověsit. Pro postavení rámu zasuňte dřevěnou tyčku do vyvrtaného otvoru na zadní straně rámu.

Bezpečnostní pokyny:
POZOR! Nejedná se o hračku pro děti! Manipulace (promíchání písku a lepidla, pořízení otisku) je určena pouze dospělým osobám!

Před použitím čtěte pozorně pokyny!

Přiložené materiály nejsou určeny k požití. Čisté lepidlo nesmí přijít do styku s pokožkou, očima a ústy. Pokud dojde ke styku s očima: vypláchněte otevřené oči pod tekoucí vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyvarujte se kontaktu s potravinami. Na pracovním místě nejezte, nepijte a nekuřte. Ruce a nohy dítěti i sobě po dokončení otisku umyjte mýdlovou vodou a očistěte všechny pracovní pomůcky. Přebývající písek nechejte ztuhnout a vyhoďte do směsného odpadu.

Obsah: Jednoduchý dřevěný rám, písek, lepidlo na písek (na bázi lněného oleje, bez rozpouštědel), dřevěná špachtle, úchyt, dřevěná tyč na postavení.

Otisk má velikost 15 x 15 cm, k tomu je třeba připočítat dřevěný rám, který má cca 17 mm. Celková váha balení je 1 kg.

Výrobek byl otestován Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně. Vyhovuje požadavkům normy ČSN EN 71-3 Bezpečnost hraček - Migrace určitých prvků.

Zkušenost zákaznice:
Před mnoha a mnoha lety jsem si zakoupila otisk miminka do písku licofun a nelituji, nemám ráda dlouhé návody, které musím několikrát číst a složitě zkoumat, zde je vše tak krásně popsáno, vše potřebné kromě mističky přiloženo, písek a lepidlo se smíchalo, a pak se jen čekalo, až se naši drahouškové trochu zklidní, abychom otisk udělali, pochopitelně to nešlo napoprvé, nic se však nedělo, na opravy, znovuzarovnávání a nový pokus je cca hodina než začne vše tuhnout a pak už jen hotový výrobek asi týden zasychá. Dnes je dětem 5 a 9 let a otisky jsou stále hezké a už dnes si oba kluci zkoušejí svoje - jeden ručku a druhý nožku do těch malých... je to milá památka a jsem za ni ráda, když čas utíká hodně rychle. Mám srovnání i s jinými firmami odlitků a otisků a otisk do písku licofun vede na celé čáře, některé se mi vůbec nepovedly, dříve zatuhly než se stačilo odlít, některé zase byly i přes veškerou snahu tuhé, že nešlo otisk provést. (Hana Adamcová, 36 let, děti 5 a 9 let - Šanami)

Cena za balení

Otisk_2 - obrázek