logo
Ekožena
 

AKCE! Masážní olej EPAM 60A směs na dýchací cesty 50ml

AKCE! Masážní olej EPAM 60A směs na dýchací cesty 50ml - obrázek
Balení:1 kus skladem
Cena:39
ksposlední kusy koupit

 

Minimální doba spotřeby do 06/2017

Tibetský léčebný olej pomáhá při nachlazení, kašli, zánětech horních a dolních cest dýchacích a zápalu plic. Uvolňuje hleny a kašel, účinkuje jako dezinfekce při nachlazení. Při nachlazení je dobré aplikovat olej s medem, tzv. medovou masáž, účinnou při kašli, nachlazení, zánětu průdušek, zápalu plic, atd. Tato masáž je podrobně popsána v knize Tajemství života aneb pomoz si sám k harmonii.

Složení

Levandule, olej.

Použití

Nachlazení, kašel, záněty horních a dolních cest dýchacích a zápal plic. Lze použít i na záda a končetiny. Uklidňuje.

Dávkování

Nanášíme 1-2krát denně tenkou vrstvu. Vmasírujte do části hrudníku, krku, čela, spánků a pod nos. Při aplikaci na pohybový aparát je vhodné olej důkladně vmasírovat. Dle potřeby je možné olej rozředit 1:1 s rostlinným olejem.

Výrobce

Epam sdružení Vysoká 1020 Zlín

Info: vyjmenované složení je pouze orientační a slouží jako přehled ingrediencí aktuálně vyráběných produktů. Detailní složení INCI najdete na etiketách výrobků dle vyhlášky číslo 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky paragraf 3, podle které musí být název ingredience uveden podle společného názvosloví INCI přijatého jako společná nomenklatura Komisí evropských společenství nebo, není-li to možné, chemickým názvem atd. Vždy proto prosím sledujte etiketu výrobků.
Cena za balení