logo
Ekožena
 

AKCE! Masážní olej EPAM 53 eukalypt 50ml

AKCE! Masážní olej EPAM 53 eukalypt 50ml - obrázek
Balení:1 kus skladem
Cena:39
ksposlední kusy koupit

 

Minimální doba spotřeby do 06/2017

Léčebný aromatický olej působí na organismus přes kůži. Je vyroben technologií, při které se zpracovávají pouze čerstvé byliny, ze kterých se do oleje uvolňují silice. Patří do skupiny olejů, které se používají pro celkovou masáž, na zdravotní problémy vnitřních orgánů a nastolení psychické pohody. Působí protizánětlivě, odstraňuje svalovou bolest, uklidňuje svalovou tkáň a navozují celkovou svěžest.

Složení

Eukalypt, olej.

Použití

Ulevuje od bolesti hlavy a migrény, uvolňuje dýchací cesty, povzbuzuje psychiku, působí protizánětlivě, odstraňuje svalovou bolest a navozuje celkovou svěžest.

Dávkování

1 – 2x denně naneseme tenkou vrstvu a důkladně vmasírujeme do kůže a podkoží. Dle potřeby je možné olej rozředit 1:1 s rostlinným olejem.

Výrobce

Epam sdružení Vysoká 1020 Zlín

Info: vyjmenované složení je pouze orientační a slouží jako přehled ingrediencí aktuálně vyráběných produktů. Detailní složení INCI najdete na etiketách výrobků dle vyhlášky číslo 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky paragraf 3, podle které musí být název ingredience uveden podle společného názvosloví INCI přijatého jako společná nomenklatura Komisí evropských společenství nebo, není-li to možné, chemickým názvem atd. Vždy proto prosím sledujte etiketu výrobků.
Cena za balení