logo
Plínky
 

Batolini Classic modrá patentky 3-15 kg

Batolini Classic modrá patentky 3-15 kg - obrázek
Balení:1 ks
Cena:215
ksskladem koupit

Batolini
Kalhotková plena All-in-One Classic z měkkého polyesteru a fleecu, integrovaná voděodolná vrstva (polyuretanový zátěr), jedna vkládačka součástí pleny. Patentky v modré barvě.

Velikost: 3-15 kg (nastavuje se pomocí patentků).

Materiál: 100% polyester, voděodolná vrstva (polyuretanový zátěr), vnitřek pleny 100% polyesterové mikrovlákno, vkládačka z mikrovlákna

Před prvním použitím plenky 1-2x vyperte, aby získaly svou savost. Plenky lze prát maximálně na 60 stupňů, nevyvařujte je! Nepoužívejte aviváž, plenky nežehlete! Pokud chcete udělat ještě jeden dobrý krok navíc, volte k praní ekologicky šetrné prací prostředky, např. stavebnicový systém německé značky Ulrich natürlich .

Certifikát o zdravotní nezávadnosti vydaný ITC Zlín!
Cena za balení

Dobrý den, ráda bych se zeptala kolik je asi zapotřebí koupit látkových plenek a kolik k tomu svrchních kalhotek? Nemám vůbec představu... děkuji za odpověď, Veronika

Je třeba zhruba 20-22 plenek a pokud nezvolíte variantu All-in-One, tak ještě 2-3 kusy svrchních kalhotek dané velikosti. K tomu doporučujeme 1-2 rolí separaček a později dokoupíte druhé vkládačky. Můžete samozřejmě i namíchat plenky All-in-One s jakýmikoli jinými.